Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klakier/ftp/fundacjahoryzont/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4576
Z wizytą u Prezydenta Bydgoszczy! - Fundacja Horyzont
Warning: A non-numeric value encountered in /home/klakier/ftp/fundacjahoryzont/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

Prezydenckie insygnia, symboliczny klucz do bram miasta, wejście na mównicę, możliwość zasiadania w fotelu Prezydenta – wszystkie te atrakcje czekały na nasze Dzieci podczas wizyty w ratuszu. Pan Prezydent Rafał Bruski poświęcił nam także czas na rozmowę, podczas której opowiedział o swojej funkcji, a także z zainteresowaniem wysłuchał, czym zajmuje się Fundacja Horyzont!