Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klakier/ftp/fundacjahoryzont/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4576
Trening CROSSFIT dla wolontariuszy - Fundacja Horyzont
Warning: A non-numeric value encountered in /home/klakier/ftp/fundacjahoryzont/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

Dzisiaj nasi wolontariusze dostali piękne, świąteczne podziękowanie za ich serce, które wkładają w pracę z dzieciaczkami. Fire House przygotowało dla nas wspaniały, ale i intensywny trening CROSSFIT, za który z serca dziękujemy.
Wszyscy razem, zgodnie, doszliśmy do wniosku, że wspólne cierpienie łączy

Trening wolontariuszy Fundacji HoryzontTrening wolontariuszy Fundacji Horyzont  Trening wolontariuszy Fundacji Horyzont