Uwielbiasz pracę z drugim człowiekiem, a w szczególności z Dziećmi? Lubisz pomagać, a sposób, w jaki my to robimy przypadł Ci do gustu? Dołącz do naszego Zespołu! Czekamy na osoby chcące zająć się indywidualną pracą z Dzieckiem, a także na tych, którzy z energią i pasją poprowadzą różnego rodzaju warsztaty!

Z czasem umożliwiamy naszym Wolontariuszom także wejście na dodatkowe ścieżki rozwoju, takie jak Trener, Rekruter czy Specjalista ds. Marketingu, a kto wie – może także Lider lub Koordynator! Pomagaj, rozwijaj się i zdobywaj nowe kompetencje razem z Fundacją Horyzont! Naszym zdaniem to najbardziej wyjątkowy wolontariat w Bydgoszczy – przekonaj się o tym i Ty!

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do zakładki „Nasza działalność” i przekonaj się, co robimy! Jesteś zdecydowany na współpracę? Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z pomniższego formularza kontaktowego – czekamy na Ciebie!