Fundacja Horyzont ma ambitne cele – pomoc Dzieciom jest naszym zdaniem najważniejszą kwestią, która za kilka lat zacznie procentować i będzie mogła mieć realny wpływ na kondycję całego społeczeństwa. Dla realizacji celów statutowych i założeń niezbędne są nam jednak środki finansowe, które będą w stanie wesprzeć podejmowane przez nas działania.

Podoba Ci się nasza Fundacja? Uważasz, że prowadzone przez nas działania mają sens? Wesprzyj nas! Dla budowania stabilnej pozycji Fundacji każdy, nawet najdrobniejszy gest ma znaczenie. Zostań naszym Darczyńcą i na własnej skórze poczuj satysfakcję płynącą z działań pomocowych!

Zapraszamy także do współpracy firmy, instytucje oraz osoby prywatne, które zechciałyby stać się sponsorami naszej organizacji i przyczynić się do jej efektywnego rozwoju.

Chcesz wspomóc nas wpłatą?

Numer konta: 43 1140 2004 0000 3302 7615 8733

Z dopiskiem: „Darowizna na cele statutowe”

Masz propozycję współpracy?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego